Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 26.04.2016

Záchranářský debakl

debakl.png

Někdy by bylo nejlepší, kdyby se fotbalový zápas odehrál bez rozhodčího. Jindy si zas všechno sedne a z utkání, které takzvaně smrdí p*ůse*em, se vyloupne parádní podívaná. A zrovna tak tomu o uplynulém víkendu bylo v zápase středočeské I. B třídy skupiny B mezi Labským Kostelcem a Dolnobousovským SK.

Oba týmy jsou namočené v boji o záchranu (domácí dokonce na samém dně tabulky), ale na hřišti proběhlo vše v naprostém pořádku. Citlivě řízené utkání s dobrou spoluprácí všech rozhodčích, gesta FAIR PLAY, respektování soupeře, 70 platících diváků a mezi nimi i spousta krásných fanynek :-).

Po utkání jsme s rozhodčími podebatovali o etickém kodexu a nevyhnuli jsme se ani malému zhodnocení zápasu. V hospůdce na hřišti nechyběla milá obsluha, výborná klobása - zkrátka ta nejlepší reklama na fotbal. A to i když domácí svému soupeři podlehli vysoko 1:7. Je vidět, že "padat" se dá i se vztyčenou hlavou. Souhlasíte?

 

SK Labský Kostelec - Dolnobousovský SK  1:7 (0:5)

Branky: 75. L. Pazderka - 6. P. Vynikal , 21. O. Klíma , 26. P. Vynikal , 34. M. Koštíř , 36. O. Klíma , 61. R. Tomíček , 83. M. Koštíř

Rozhodčí: Igor Čechmánek