Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 19.10.2015

Výsměch hráčům, trenérům, funkcionářům a fanouškům od rozhodčích v I.B třídě, kteří zápas odpískali opilí!

alkohol.jpg

Neuvěřitelná drzost rozhodčích (Trkovský Tomáš, Novotný, Třeštík). V zápase podzimu mezi prvním celkem SK Nemanice a třetím SK Planá. Dopoledne odpískali jeden mač a na další zápas s výkopem v 15.30 přijeli už zcela opilí. 

 

 

 

 

Bylo sobotní odpoledne a v Nemanicích se schylovalo k zápasu podzimu s rivalem z Plané. Nemanice 25 bodů, Planá 22. Opravdu ve vzduchu visel zápas jako řemen. V obou týmech mám spoustu kamarádů, tak jsem bez váhání vyrazil a těšil se na skvělý, emotivní zápas.

 

Podle určitých svědků dva ze tří rozhodčích dorazili na zápas ve stavu, že sotva chodili. Dopoledne stihli odpískat zápas v Bavorovicích a na výkop v 15.30 už byli na zápas připraveni tak, že kdyby se takhle objevili v jakékoli firmě, tak je šéf nechá na patě otočit a v pondělí se mohou hlásit na pracovním úřadě.

 

Hned jak jsem se toto dozvěděl, tak mi bylo jasné, že zápas podzimu se bohužel konat nebude a hlavní roli zaujmou pánové, kteří by v každém fotbalovém utkání měli být vidět co nejméně. To je totiž vizitka dobrého rozhodčího. Proto zde nemá smysl hodnotit výkon sudích, jestli tu a tam něco pískli dobře nebo špatně, nebo jestli dokonce některému týmu nefandili více. Je pravda, že proti Plané bylo standardek až běda, ale troufám si říct, že pan rozhodčí možná ani nevěděl, na kterém zápase je, natož aby ještě někomu stranil.

 

Opravdu mě zaráží troufalost těchto rozhodčích, kteří přijedou zkazit fotbalové odpoledne hráčům, funkcionářům, odhadem 200 fanouškům a ještě si za to vezmou honorář!!! Pan hlavní při zápase několikrát málem upadl, pomezní neustále diskutoval o svých kvalitách zády k hřišti s fanoušky během hry a když zrovna stál na místě, tak se kýval jako legendární ukrajinský trenér Valerij Lobanovskij.

 

Všem hráčům a trenérům patří všechen respekt, že zápas psychicky zvládli. Je opravdu smutné, že k něčemu takovému vůbec může dojít. Jak s oblibou říká Míra Bosák, jako fanoušek pěkného fotbalu jsem se na tento zápas opravdu těšil. Zápas to nakonec dobrý byl, čtyři branky, strhující závěr, ale jsem názoru, že být lepších, střízlivých rozhodčích, zápas by měl o další level lepší kvalitu.

V těchto případech neváhejte přivolat policii ČR , která rozhodčím provede dechovou zkoušku a tím pádem bude či nebude hmatatelný důkaz. V tomto případě jde pouze o spekulaci, například to mohla být již "známá" náhlá viróza :-).

Pokud nebudete chtít volat policii, tak volejte Čistý fotbal,  my to za Vás rádi vyřešíme!

 

zdroj:cistyfotbal

zdroj: fotbalunas