Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 20.10.2022

Věříte přesnosti policejních alkoholtesterů?

alkoholtester_2022.png

Dýcháním do policejního alkoholtesteru skončilo utkání turnovského nováčka Divize C v Náchodě. Policii přivolal trenér Turnova Tomáš Nosek, který po padesáti minutách dostal červenou kartu a musel se poroučet do hlediště.

Nosek obvinil asistenta rozhodčího Zbyňka Novotného z podnapilosti. „Jdi do pr…, seš ožralej, zavolám na tebe policajty, ať ti dají dejchnout,“ stojí v oficiálním zápise o utkání. Policejní hlídka po zápase skutečně přijela a asistent rozhodčího Novotný "nadýchal nulu". Ani to však pro trenéra Noska nepřimělo k tomu, aby přiznal svou chybu a třeba se asitentovi omluvil. Nadále si stojí za svým, a podle článku, který zveřejnil Turnovský deník, je znechucen prostředím v českém fotbale. Zmiňuje, že pracoval v Německu a tam se nikdy nesetkal s tím, že by ho někdo úmyslně poškodil.

Čistý fotbal naprosto rozumí emocím, ale nestálo by trenéru Noskovi za zamyšlení, jak by ve vzývaném Německu reagovali na jeho aktuální chování? Přijede policejní hlídka, nařčený rozhodčí má negativní test na alkohol a já stále tvrdím, že opilý byl?! To rozhodně není způsob, jak prostředí v českém fotbale posunout k lepšímu.

Na závěr dodejme, že Turnov v zápase zvítězil 3:1, když se mu povedl bleskový obrat v poslední desetiminuotvce utkání. Co si o chování turnovského trenéra myslíte?