Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 03.05.2016

V Mělníku se na nic nečekalo. Do 15. minuty viděli diváci hned 3 branky!

Minulý týden jsme vás informovali o záchranářském duelu ve středočeské I. B třídě sk. B a dnes tu máme minireport z dalšího zajímavého zápasu této soutěže. Stará Boleslav v něm zamířila do Mělníka.

První gól sice padl z penalty už v 7. minutě, ale o jejím nařízení se nedalo pochybovat; domácí šli do vedení (1:0). Jenže hosté s odpovědí příliš neotáleli a už v 11. minutě bylo srovnáno, když se po krásné akci trefili takzvaně "pod víko". Gólová smršť tím ale neskončila! Domácí byli při zahrávání rohových kopů nebezpeční a v 15. minutě se po jednom z nich také gólově prosadili. Po výborném náběhu na přední tyč skončil míč v síti Staré Boleslavi.

Gólově to sice z utkání bylo vše, ale fotbal rozhodně neskončil. Ve 45. minutě mohli mělničtí využít přečíslení, ale všimli si ležícího protihráče Staré Boleslavi, přestali hrát a rozhodčí pak zcela správně přerušil hru. Dobrý výkon však sudí předváděl celé utkání a s trochou nadsázky bychom mu mohli vyčíst snad jen to, že až příliš běhá středem a měl by více dbát na diagonálu :-)

Jeho asistent sice v 90. minutě chybným odmáváním ofsajdu zmařil nadějnou akci hostů, ale spíše než záměr bylo na vině jeho špatné postavení. Jinak si rozhodčí za celé utkání zaslouží pochvalu. Stejně, jako bufet, kde mají vskutku lidové ceny :-)

Na závěr tedy dodejme, že domácí byli lepší a vyhráli zaslouženě. Nejlepším hráčem byl Rolenc a tým Čistého fotbalu je rád, že takováto utkání (zdá se) nejsou na českých trávnících výjimkou. Máte z poslední doby podobnou, nebo úplně jinou zkušenost? Napiště nám třeba na e-mail info@cistyfotbal.cz nebo do zprávy na náš facebookový profil.

FC Mělník - FK Slavoj Stará Boleslav 2:1 (2:1)