Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 21.03.2024

Učebnicový vlastenec

O problematice ovlivňování zápasů v nižších soutěžích jste se na stránkách Čistého fotbalu dočetli už několikrát. Že to není problém pouze rozhodčích, ale nejspíše i hráčů, nám připomněl účet Suspicious Game na sociální síti X.

V 19. kole MSFL mezi MFK Frýdek-Místek a FC Zlínsko vedli hosté 0:2, když bylo v 70. minutě vsazeno velké množství peněz na to, že domácí zbytek utkání vyhrají. A světe div se, dopadlo to tak! Tedy, ne že by domácí soupeře přehráli a podařilo se jim vstřelit branku. Hosté si totiž v 82. minutě vstřelili poměrně kuriózní vlastní gól. Video si můžete pustit na sociální síti X a rádi si přečteme váš názor. Byla to nešťastná náhoda, nebo hráč Zlínska Daniel Frébort věděl, co dělá?