Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 07.11.2019

Soused Krkovička znovu v hlavní roli

soused-krkovicka_polak.png

Po delší době se v utkání středočeského krajského přeboru objevil vyhlášený řezník s vlastní kartou na Černé listině českého fotbalu Ivo Polák a my si nemohli nechat tuhle událost ujít.

Domácí se ujali vedení po nacvičeném signálu z rohového kopu, ato i když Klíčany měly územní převahu. Ve 23. minutě navíc domácí své vedení navášili, čímž však hosty vyprovokovali k ještě větší aktivitě a sami sázeli především na povedené brejky. Ty se jim často dařili, protože krásně využívali diagonálních přenesení hry, což dělalo klíčanským značné problémy. Kosmonosy mají běhavý mladý tým, který je doplněn o některé bývalé ligové hráče, takže tahle taktika nesla své ovoce.

Oba týmy se k sobě chovaly slušně a vzhledem k vyhlášené osobě rozhodčího si již před zápasem domluvily, že v případě nefér rozhodování nebudou přenášet agresi vůči sobě, ale zachovají se v duchu FAIR PLAY. A Ivo Polák nezklamal; během zápasu hru zbytečně kouskoval a snažil se tlačit domácí tým, který často zvýhodňoval až přehnaně úzkostlivým hodnocením fyzických kontaktů. Podobní arbitři dle našeho mínění rozhodně na fotbalové trávníky nepatří. Škodí fotbalu a hráčům i fanouškům ubírají radost ze hry.

Pochválit naopak musíme kantýnu, která k fotbalu nabízí velice skvělé zázemí.

Středočeský Krajský přebor, 13. kolo 2019/2020
SK Kosmonosy - TJ Klíčany 3:1 (2:0)
Branky: D. Marek 9., J. Maryška 23., M. Král 79. - P. Slánský 66.
Rozhodčí: Ivo Polák