Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 11.09.2019

SMT Academy: projekt zaměřený na mentální přípravu sportovců

smt-academy_clanek.png

Minulý týden jsme vám představili projekt Čistá hlava, který dbá o duševní zdraví nejen vrcholových sportovců. A dnes bychom vás znovu rádi seznámili se zajímavým projektem, jenž se tentokráte věnuje mentální přípravě sportovců.

SMT Academy je společným projektem Petra Vališe a Davida Vavrušky. Lyžařský trenér a manažer sportovců se setkal s profesionálním fotbalovým trenérem a zjistili, že oba vidí společného jmenovatele většiny problémů a úskalí dnešního sportu. Je to správné mentální nastavení a příprava nejen sportovce, ale i jeho nejbližšího okolí. Po letech působení v profesionálním sportu si oba zakladatelé společnosti SMT ACADEMY dali za cíl zúročit nasbírané zkušenosti a nabídnout sportovnímu prostředí to, co v současné době nejvíce potřebuje. S vývojem technologií, narůstajícími nároky a očekáváními na mladistvé a s celkovým působením globálního světa se sport přestává stávat pouze koníčkem, ale náročnou disciplínou.

Nyní oba pánové pomahají sportovcům i jejich okolí k dosažení úspěchu, zlepšení, ale i řešení aktuálních problémů. Společně nachází zdravou cestu ke stanoveným cílům, to vše ale ne na úkor lidskosti, etiky a individuálních hodnot. Věří tomu, co dělají, a věří, že sportovec není jen prostředek k dosažení slávy a uznání. Více se o jejich projektu dozvíte na oficiálním webu SMT Academy.