Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 29.03.2018

Ranec na úvod jara

ranec-na-uvod-jara.png

Čistý fotbal si z kraje jarní sezóny 2018 znovu vyrazil na utkání nižší třídy. Volba tentokráte padla na zápas středočeské I. B třídy skupiny B, kde se utkal Lužec a Dolní Bousov.

Výsledek byl tentokráte až drtivě jasný, protože Bousov zvítězil 12:0 a Lužec místy působil dokonce až dojmem, jako by ani neabsolvoval jakoukoli zimní přípravu. Pravdou ale je, že Bousov má kádr složený převážně z mladých hráčů, které doplňuje několik zkušených borců, a to se v utkání projevilo. Bousov se na nerovném terénu snažil o kombinační fotbal a celkový dojem by se dal shrnout do okřídleného "mládí vpřed", což platilo i pro rozhodčí. I když těžko říct, jak by vše vypadalo, kdyby byl Lužec zkušenějším a obstojnějším soupeřem. Takto splnil spíše roli kuželů a hosté si odehráli fakticky modelové utkání.

Rozhodčí měli tentokráte úlohu logicky usnadněnou, ale i přesto bylo několik drobností, které bychom vytkli; více pohybu, sledování hráčů i po odkopnutí míče (dohrávání soubojů apod.) a trochu více se opřít do píšťalky. V hodnocení nesmíme zapomenout ani na výbornou klobásu a kávu, které ale citelně chyběly podšálky. Bez nich to opravdu nejde :-)

I.B třída skupina B, 14. kolo. Neděle 25. 3. 2018, 15:00
Lužec - Dolní Bousov 0:12 (0:4)