Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 09.08.2021

Nový předseda FAČR plní první slib

fousek-plni-slib.png

Jak informoval FAČR na svých oficiálních stránkách, nový předseda FAČR Petr Fousek, respektive nový výkonný výbor Fotbalové asociace pod jeho vedením, zahájil obměnu v klíčových funkcích organizace. Dostává tak svému slibu, že ze Strahova postupně zmizí figury napojené na obviněného bývalého místopředsedu FAČR Roman Berbra.

Změny započaly už před před fotbalovým Eurem, jehož průběh realizaci personálních reforem oddálil. Na zasedání FAČR dne 6. srpna už ale proběhly. Svůj post opustil např. Jan Pauly mladší, který zastával funkci generálního sekretáře, nebo advokát Jan Lego, který připravoval kritizované smlouvy k akci Dezinfekce.

Přehled konkrétních personálních změn najdete ve zmiňovaném článku na oficiálním webu fotbalové asociace. Za Čistý fotbal můžeme konstatovat, že všechny změny by měly přispět k rozvoji českého fotbalu, o čemž svědčí také řada pozitivních ohlasů napříč kluby v celé republice. Co na plnění předvolebního slibu říkáte vy? Souhlasíte s tím, že ze Strahova zmizí persony napojené na Romana Berbra?