Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 09.06.2016

Není stará jako Stará

stara-jako-stara.png

Minulý týden jsme psali o pokračující kovbojce ve středočeské I. B třídě sk. B. A aby byl fotbalový svět v rovnováze, nabídneme vám dnes na oplátku trochu veselejší čtení ze stejné soutěže.

Stará Boleslav hrála proti Kosmonosům a nám se ještě před utkáním dostalo přátelského přivítání. To navíc podpořil i široký výběr občerstvení na tamním fotbalovém stánku a vyloženou perličkou bylo pivo Slavoj. To přímo pro Staroboleslavský klub vaří v nedalekém Pivovaru Ondra. Skvělý nápad a chvályhodný počin!

Na hřišti jsme pak byli svědky tvrdého, ale férového zápasu, ke kterému svým vynikajícím výkonem výrazně přispěli také rozhodčí. Zatím asi nejlepší, jaké jsme měli v jarní části sezóny možnost sledovat na vlastní oči. Anglický styl (citlivé pouštění výhod apod.), který vedl ke svižné hře, se musel divákům líbit.

Byl to zkrátka tvrdý, ale férový zápas, ve kterém zvítězil sport. A tak by to mělo být vždy. Ve Staré Boleslavi jdou v tomto ohledu příkladem. Nejen na hřišti, ale také servisem, který nabízejí divákům.

Jak to máte vy? Také oceníte přátelské prostředí i širokou nabídku služeb na vašem výjezdu? Podělte se s námi o váš názor třeba v diskuzi na našem facebookovém profilu.

FK Slavoj Stará Boleslav - SK Kosmonosy 1:2 (1:2)
24.kolo, Středočeská 1.B třída sk. B (2015/2016)
Branky: 7. J. Vodák - 21. M. Kubelka , 34. M. Šimáček

Rozhodčí: Jakub Mansour - Aleš Suchý, Josef Němeček