Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 08.06.2020

Na Valašsku probíhá charitativní akce

charita-valassko.png

Amyotrofická laterální skleróza neboli ALS. Tahle zákeřná nemoc způsobuje degeneraci buněk centrální nervové soustavy. Trpí jí třeba bývalý hráč Viktorie Plzeň Marián Čišovský (40) a také bývalý krajský fotbalový rozhodčí z Valašska Radek Nohavica (23), na jehož podporu právě probíhá charitativní akce, na kterou Čistý fotbal moc rád upozorní.

Pokud tedy chcete přispět jakoukoli částkou na dobrou věc, není nic snazšího, než zaslat platbu na transparentní účet č. 2501817122/2010 (Fio banka). Radek Nohavica je nejen bývalým rozhodčím, ale také členem fotbalového klubu Ústí u Vsetína. Účet bude v platnosti do 31. 8. 2020 a poté budou veškeré prostředky předány právě Radkovi. -rpstřednictvím iniciátora celé akce, kterým je Dominik Kovarčík, hokejový a fotbalový rozhodčí.

Čistý fotbal je rád, že lidé z fotbalového prostředí se dokáží semknout a pomoci nejen na hřišti, ale také v běžném životě. Budeme rádi, když přispějete, nebo alespoň nasdílíte odkaz, aby se o celé akci dozvědělo co nejvíce lidí.