Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 22.03.2021

Martin Pecha kandidátem na předsedu OFS Frýdek-Místek

martin-pecha_volby_2021.png

Na předsedu OFS Frýdek-Místek bude kandidovat dlouholetý sympatizant Čistého fotbalu Martin Pecha, jehož medailónek vám dnes rádi představíme.

Jedná se o dalšího dlouholetého odpůrce poměrů, které český fotbal dovedly až na dno důvěryhodnosti nebo atraktivity pro mládež. Kandidaturu vyhlásil na základě výzvy několika klubů, které ho znají třeba z jeho dřívějšího předsednictví ve Frýdlantu nad Ostravicí. Během své funkcionářské kariéry si osahal jak práci s mládeží, tak účast na valných hromadách FAČR i jednání na úrovni okresních či krajských fotbalových svazů.

Martin Pecha zastává názor, že fotbal se musí očistit směrem odspodu a přesně s tím hodlá v případě svého zvolení začít. Základním pilířem by pak měla být důvěra klubů v OFS, protože v minulosti nebylo výjimkou, že se jim vyloženě lhalo. Konkrétní příklady uvádí ve svém krátkém předvolebním bulletinu.

Čistý fotbal věří, že také delegáti v okrese Frýdek-Místek zvednou ruku pro nové směřování českého fotbalu a dají svůj hlas právě Martinu Pechovi.