Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 14.06.2016

Kung Fu Panda na Meteoru

kungfu-panda-na-meteoru.png

Čistý fotbal o víkendu zavítal na další zápas nižší třídy. I když tentokrát o poznání výš, než bývá naším zvykem. Byli jsme na divizním zápase mezi pražským Meteorem a Horními Měcholupy.

Hosté bojují o záchranu a na hřišti to bylo vidět. Už v prvním poločase se kopala proti domácím penalta, která následovala po čistém vypíchnutí míče. Tohle rozhodnutí hráče Meteoru rozhodilo tak, že se víc věnovali diskuzi s rozhodčím a inkasovali ještě jednu branku; krásnou střelou po anglicku se trefil hostující M. Čech.

Domácí brankář Winter pak hrubě urážlivými slovy vyčinil rozhodčímu Šobovi za jeho zaujatost a ten mu za spršku vulgarit udělil pouze žlutou kartu. Tím tak trochu připustil, že golman Meteoru nejspíš nebyl daleko od pravdy. V poločase se pak raději nechal vystřídat a do druhé půle už mezi tyče nenastoupil.

V 58. minutě upřel sudí Aleš Šob domácím jasnou penaltu a v 72. minutě pak ocenil pouze žlutou kartou strašidelný zákrok ala kung fu Panda hostujícího hráče Wágnera, i když měl zcela evidentně tasit kartu červenou. Jsme zvědaví, jak výkon rozhodčího ohodnotil delegát utkání Michal Řezáč. Za Čistý fotbal by to na vysoké hodnocení rozhodně nebylo.

Komise rozhodčích má buďto k dispozici hodně nekvalitní sudí, nebo za tendenčně řízeným utkáním stojí něco horšího.


FK Meteor Praha - SK Horní Měcholupy 1:2 (0:2)

Branky: 69. J. Frantl - 33. M. Čech (p.), 37. M. Čech

Rozhodčí: Aleš Šob - Vladan Haleš, Lukáš Vojtěch