Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 24.03.2019

Konec reklamy na ticho?

konec-reklamy-ticho.png

Před časem jsme psali o tom, že ve fotbalovém prostředí (především mezi kluby) podle všeho končí období mlčení a ticha. Oddílům na nižších úrovních dochází trpělivost a k současnému stavu věcí už nechtějí nadále mlčet. Nyní to navíc vypadá, že období ticha končí i na nejvyšším levelu.

Proti výkonům rozhodčích se totiž nedávno oficiálně ozvali třeba pražská Dukla nebo MFK Karviná. Oba kluby se cítí poškozeny tendenčním rozhodováním arbitrů v jejich zápasech a Dukle už dokonce komise rozhodčích dala za pravdu, že v domácím zápase proti Zlínu byla poškozena.

Nespokojenost profesionálních klubů se servisem, který jejich soutěžím poskytuje FAČR, tedy, zdá se, sílí a v 1. a 2. lize už nebude vládnout ticho. Uvidíme, k jakému vývoji tyto stížnosti povedou a jestli je fotbalová asociace bude nějakým způsobem reflektovat.

Co si myslíte; poskytuje FAČR dvěma profesionálním soutěžím dostatečně kvalitní arbitry? Nebo nejvyšší soutěže rozhodují především jedinci s vazbami na nechvalně proslulé fotbalové šíbry?