Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 13.08.2021

Konec kovbojky ve středních Čechách?

konec-kovbojky.png

Střední Čechy dlouhodobě patřily mezi regiony, kde se na fotbalových trávnících odehrávala asi největší kovbojka. Se změnou ve vedení FAČR to však vypadá, že by se mohlo blýskat na lepší časy také v tomto kraji.

Nový Výkonny výbor středočeského fotbalového svazu totiž na svém oficiálním webu zveřejnil otevřený dopis, který jistě potěší všechny, kdo s českým fotbalem myslí dobře. Nový předseda Výkonného výboru SKFS Tomáš Neumann tak začíná svoje působení tím nejlepším způsobem. Totiž otevřeností a vírou v lepší budoucnost, ve které už nebude místo pro vyhlášené kovbojky.

Čistý fotbal tuto iniciativu podporuje. krom toho už jsme na adresu nového vedení fotbalu ve středočeském kraji dostali od klubů řadu pochvalných mailů. Proto rádi uvádíme všechna jména, která se ve Výkonném výboru SKFS budou snažit o to, aby i v jednom z nechvalně nejvyhlášenějších krajů zase převládala radost z fotbalu.

Předseda VV SKFS: Tomáš Neumann, místopředsedové VV SKFS: Tomáš Novák, Ing. Tomáš Sluka Ph.D, členové VV SKFS: Mgr. Petr Blažej, Pavel Chán, PhDr. Libor Zeman, Mgr. Antonín barák, Ondřej Knobloch a Pavel Šmejkal. Všem přejeme mnoho úspěchů a budeme rádi, když nám budete i nadále posílat vaše zkušenosti s novým fungováním fotbalu ve středních Čechách.