Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 12.12.2017

Kluby promluvily jasně; kdo by podle nich měl být předsedou FAČR?

fousek-vs-malik_result.png

Čistý fotbal spustil minulý týden anketu, ve které můžete hlasovat o tom, koho byste volili za předsedu FAČR. Krom široké fotbalové veřejnosti jsme se ale zeptali také jednotlivých klubů.

Formou newsletteru jsme v pondělí 11. 12. 2017 oslovili fotbalové kluby a od nich nám přišlo přes 220 hlasů. Nicméně konečný výsledek překvapil svojí jednoznačností i nás. Petr Fousek dostal hlasy všech klubů, které vyslovily svůj názor a hlasovaly, takže pokud by záleželo na nich, stal by se jasným předsedou fotbalové asociace. Jenže o tom, kdo se dnes na mimořádné valné hromadě stane prvním mužem českého fotbalu rozhodují jednotliví delegáti a my už brzy uvidíme, jestli budou hájit názory a zájmy klubů (členů asociace), nebo si pro svou volbu najdou jiné pohnutky.

Českému fotbalu by však bezesporu prospělo, kdyby se na vedoucích pozicích obešel bez Romana Berbra. Pokud souhlasíte, stále ještě můžete připojit svůj podpis pod naší petici, která je právě proti působení Romana Berbra v jakékoli vedoucí pozici FAČR.