Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 29.09.2022

Kdo vyklidí kanceláře na Letné?

kretinsky_acs.png

Aktuální výsledky a výkony fotbalové Sparty Praha jsou tématem diskuzí. Mnozí stále věří v koncepci pod trenérem Brianem Priskem, nicméně jednoznačným faktem zůstává, že výsledky někdejšího suveréna českého fotbalu nejsou na začátku nové sezóny uspokojivé.

Pražský tým má po 9 kolech na kontě už 5 remízových výsledků ve Fortuna:lize, které navíc nasbíral v posledních 5 kolech. Nevídaný úkaz. Nechceme rozebírat, nakolik je za tuto šňůru zodpovědný samotný trenér a jeho tým. My bychom se rádi podívali do vyšších pater letenské hierarchie. Máme za to, že Brian Priske musí pracovat s materiálem, který mu sportovní vedení klubu dalo. A právě tady je podle nás největší problém. Sparta nemá dobře poskládaný tým a přes očividné mezery v sestavě nevyužila přestupové okno k vhodnému doplnění. Přivedla dalšího brankáře. Na Letné už jich mají pod smlouvou tolik, že po internetu kolují vtípky, aby z nich Sparta sestavila samostatnou jedenáctku.

V kancelářích na Letné by měla proběhnout čistka, kterou by měl vést sám majitel Daniel Křetínský. Lidé, na které vsadil, mu jeho důvěru zkrátka nesplácejí dobrými kroky. Zároveň však platí, že volba sportovního vedení je čistě v dikci Daniela Křetínského, takže i on je součástí problému. Je však jediným, kdo může dát věci do pohybu. Jak se na problematiku vedení Sparty Praha díváte vy? Podělte se s námi o váš názor.