Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 20.05.2021

Karel Poborský konečně odhalil karty

schuzka_poborsky_malik_aspol.png

Nedávno jsme na našem Facebookovém profilu označili Karla Poborského za míčového kouzelníka a napsali, že čáry mu jdou dodnes. A nejnovější vývoj událostí kolem volby předsedy FAČR nám dává za pravdu! Sekretář Řídící komise pro Čechy Jan Hořejší totiž na Strahov sezval zástupce klubů třetí ligy a divizí na schůzku právě s Karlem Poborským. Čím ho bývalý reprezentant ošálil, že se takovéto podpory dostalo právě jemu?

O pochybné schůzce psal už Deník iSport a znepokojení vyjádřila také Slavia Praha. Na setkání totiž mají dorazit další známé tváře. Včetně dosavadního předsedy Martina Malíka, Jana Paulyho či Miroslava Pelty a Adolfa Šádka.

Podle Čistého fotbalu jde o jasné porušení neutrality od pánů Hořejšího, Paulyho, i Malíka a zvýhodňování jednoho z kandidátů. V tomto případě Karla Poborského, který dosud tajil, kdo za jeho nominací stojí, ale podle nejnovějších indicií můžeme s klidem prohlásit, že to jsou tzv. staré struktury. Pokud by vše bylo tak transparentní, jak se FAČR tváří, proč nebyli na setkání pozvaní také zbylí dva kandidáti na předsedu FAČR?

Všechno to zkrátka smrdí zatuchlými zvyky z éry Romana Berbra, souhlasíte?