Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 26.08.2022

Jaroslav Tvrdík pobouřil fanoušky

tvrdik_plzen.png

Viktoria Plzeň dovedla svojí pohádku do konce a po překvapivém zisku mistrovského titulu v loňské sezóně dokázala tento triumf korunovat postupem do základní skupiny milionářské Ligy mistrů. Před odvetným zápasem s Karabachem jí na svém Twitterovém účtu vyjádřil podporu šéf pražské Slavie Jaroslav Tvrdík. Od některých sešívaných fanoušků to však pěkně schytal.

"Viktorce Plzeň dnes přeji 3 body a Ligu mistrů! Skvělá práce doposud, tak dnes poslední krok," uvedl doslova Tvrdík. Ve vláknu pak následovala řada reakcí, z nichž některé byly negativní a slávistickému šéfovi spílaly, že podporuje rivala. Ať už patříte k zastáncům národního koeficientu, nebo ne, Čistý fotbal oceňuje jak podporu Viktorie Plzeň, tak především reakci, s jakou se Jaroslav Tvrdík vypořádal se svými kritiky. "Protivnik není nepřítel, ale uznávaný soupeř. Otcové zakladatelé Slavie. - Berme si od nich všechno, nejen to, co se hodí. Krasný den." Nedovedeme si představit lepší "krizovou komunikaci", než právě tento způsob. Ať už máte k Jaroslavu Tvrdíkovi jakýkoli postoj, tady nejde rozporovat, že jde příkladem, který je hodný následování.

Jak to máte s fanděním rivalským týmům v evropských pohárech vy? Dokážete přát úspěch, je vám to jedno nebo fandíte pouze svému klubu? Váš názor nás zajímá. Podělte se o něj v diskuzi.