Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 17.05.2016

Ideální fotbalový zážitek? Čistý fotbal byl u toho!

idealni-zazitek.png

O víkendu jsme vyrazili na další ze zápasů nižších tříd. Konkrétně pak na utkání mezi TJ Klíčany a FK Slavojem Stará Boleslav (středočeská I. B třída sk. B).

Čekalo nás nejen ideální fotbalové počasí, ale také skvěle připravený trávník a přátelské přivítání obou klubů. Před zápasem jsme si s delegátem utkání popovídali o našem projektu Čistý fotbal a seznámili ho s naší vizí; propagací FAIR PLAY, o možnosti zapojení se klubů, hráčů i rozhodčích.

Na hřišti pak oba týmy předváděli kvalitní a férovou hru, která se musela přítomným divákům líbit. Na trávníku se totiž pohybovali dokonce i borci se zkušenostmi z 1. ligy, takže se rozhodně bylo na co koukat. Nicméně Boleslav si v zápase vylámala zuby na domácícm brankáři, který bravurně zneškodnil hned dvě tutovky. Tou první byla střela z cca 10 metrů, kterou dokázal zneškodnit díky rychlé práci nohou a zmenšení střeleckého úhlu. Podruhé se pak vytáhl proti trestnému kopu Matějovského, který mířil přesně do šibenice, ale gólman skvělým zákrokem vyškrábnul míč mimo tyče.

Po tomto obětavém zákroku musel být dokonce ošetřován, ale byl to možná klíčový okamžik utkání. V 80. minutě totiž nepovolil hostujícímu týmu snížit na 1:2. Na hřišti ale podávali skvělý výkon všichni - včetně rozhodčích. Malinko vyčníval snad jen Tomáš Buldra.

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat všem za skvělé přivítání i celkový zážitek ze hry. Rádi se přijedeme podívat i na váš zápas, takže neváhejte a kontaktujte nás buďto na e-mailu info@cistyfotbal.cz, nebo přes zprávu na našem facebookovém profilu.

TJ Klíčany - FK Slavoj Stará Boleslav 3:0 (1:0)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav - Švagr Tomáš, Ježek Ondřej