Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 14.04.2016

I vy můžete podpořit čistý fotbal

cistyfotbal_web.png

Na začátku týdne jsme vám představili sedm hráčů, kteří se nebáli vyslovit svůj názor nahlas a dali najevo nesouhlas se současným vedením českého fotbalu. Učinili tak na základě svého svobodného rozhodnutí a podpořili nejen výzvu FC Zličín, ale také naše hnutí Čistý fotbal. A přidat se můžete i vy!

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na úvodní stránce našeho webu a na e-mail obratem dostanete balíček bannerů i plakát s naším sedmerem proti korupci. Ten si následně můžete vytisknout a vyvěsit třeba na klubové nástěnce nebo přímo v kabině. Bannery pak můžete umístit na váš klubový web a podílet se tak na kultivaci fotbalového prostředí v ČR. Čím víc nás bude, tím větší sílu bude náš hlas proti zavedeným pořádkům mít! Nebojte se vyjádřit svůj názor. V současné chvíli máme podporu 22 klubů z celé ČR.

Naše snažení ale můžete podpořit i v případě, kdy s tím nebude souhlasit celý váš klub nebo jeho vedení. Fotbal je kolektivní hra, která ale začíná u jedinců, a proto můžete Čistý fotbal podpořit i jako jednotlivec (nebo jednotlivci). Máte právo svobodně vyjádřit svůj názor.

V případě zájmu o hlubší formu spolupráce nebo předání zajímavého podnětu nám piště na e-mail info@cistyfotbal.cz. Budeme rádi za jakoukoli vaší reakci.

O čistotu fotbalu jde přece nám všem - bez rozdílu klubových barev. Jedině v jednotě je síla, a proto vyzýváme všechny, kterým jde o očištění českého fotbalu, aby podpořili naše snažení. Sdílejte naše články, komentujte a diskutujte o tématech, které vás trápí.

DĚKUJEME