Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 01.06.2018

FAIR PLAY na závěr

fk-lety_fairplay.png

Bývalí ligoví fotbalisté si kariéru zhusta prodlužují v nižších soutěžích, a tak na ně občas narazíme i my, během našich inspekčních cest. Naposledy jsme zaregistrovali zajímavé utkání a krásné gesto FAIR PLAY v zápase středočeské I. B třídy skupiny E mezi FK Lety a FK Dobříč.

V domácím dresu se představili třeba bývalý brankář Bohemians Radek Sňozík nebo slávista Marek Jarolím. Ani tato hvězdná jména ale domácím neusnadnila cestu ke třem bodům v zápase proti FK Dobříč. Vítězná branka přišla v úvodu druhého poločasu, kdy se po krásné přihrávce Marka Jarolíma trefil Martin Chalupa, ale nejkrásnějším momentem utkání byla situace ze samotného závěru. Hosté se hnali za vítězstvím a rozhodčí chybně odpískal faul domácího hráče, i když ve skutečnosti fauloval hostující plejer. K míči se v nadějné situaci postavil Jan Kadlec, ale namísto zakončení a šance na vyrovnání poslal míč přímo do náruče Radka Sňozíka. Krásné gesto FAIR PLAY, které oceňuje také Čistý fotbal.

Jak je vidět, tak i v divokém středočeském kraji se dají najít signály, které dávají šanci, že fotbal se bude také tady hrát hlavně pro radost ze hry a v duchu FAIR PLAY.

Foto: FK Lety