Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 23.03.2020

Další turnaj pro nejmladší na prachaticku

starsi-zaci_prachatice.png

Jak už jsme vás infomovali v jednom z předchozích článků, na prachaticku myslí i na ty nejmenší fotbalisty. Tentokráte se "O pohár předsedy OFS Prachatice" utkali starší žáci.

Hrálo se sytémem každý s každým 1x 20 minut. Krom týmů z prachaticka (Netolice, Zdíkov/Stachy, Vlachovo Březí, Tatran Prachatice) dorazily také mančafty z okresu České Budějovice (Mokré) a Český Krumlov (Vyšší Brod). Roli favorita povrdil domácí Tatran Prachatice, který však v zápasech s týmy Zdíkov/Stachy a TJ Mokré musel ukázat to nejlepší ze svých fotbalových dovedností.

O pořadí na 2. – 4. místě rozhodovala minitabulka; díky vyššímu počtu vstřelených gólů se na stříbrnou pozici vyšvyhli hráči Sokol Zdíkov/Stachy, na bronzovém místě skončili plejeři TJ Mokré a na 4. pozici tým z Netolic. Pátí skončili mladíci Vlachova Březí a tabulku uzavřelo Dynamo Vyšší Brod.

Nejlepším střelcem turnaje byl s 11 brankami Adam Hodina (Tatran Prachatice). Poháry a ocenění předal vítězům předseda Okresního fotbalového svazu Prachatice pan Jiří trněný.