Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 10.11.2021

Další pochvala FAČR

novy-sekretar-facr.png

Před časem jsme psali o tom, jak ve středočeském kraji začala úřadovat nová garnitura a zlepšila komunikaci směrem ke svým členům. Tentokrát rádi pochválíme přímo na Strahov, kde se svojí práce s vervou chopil také nový sekretář fotbalové asociace Michal Valtr.

Ten před časem rozeslal na okresní a krajské fotbalové svazy informační e-mail pod hlavičkou "Informace generálního sekretáře FAČR", ve kterém slibuje informovat touto formou pravidelně. Čistý fotbal chválí, že Michal Valtr nemá v plánu "vymazat" komunikační trasu OFS↔KFS↔ŘKČ/ŘKM, ale jeho pravidelný bulletin bude doplňkem právě k ověřenému informačnímu toku.

Dalším kladným bodem v komunikaci nového sekretáře FAČR je iniciativa přilákat na reprezentační utkání zájezdy z jednotlivých klubů. S tímto záměrem rozeslal už dříve další informační e-mail a potvrzuje tím, že nové vedení asociace dobře vnímá svoji úlohu směrem k fotbalové veřejnosti. Tou je dle nás i otevřená komunikace, která přispívá k vzájemné důvěře a budování silné a jednotné značky českého fotbalu.