Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 25.10.2017

Čistý fotbal svědkem dalšího záchranářského duelu

zachrana-usti.png

Zástupci Čistého fotbalu o víkendu absolvovali další inspekční cestu na utkání nižší soutěže. Tentokráte jsme byli pozváni na zápas ústecké I. A třídy mezi Křešicemi a Velkým Březnem. Šlo o přímý záchranářský souboj, protože jak hosté, tak domácí se nacházejí na chvostu tabulky.

První poločas byl vyrovnaný a žádný z týmů nedokázal vstřelit branku, takže do kabin se logicky šlo za stavu 0:0. Ve druhé půli odešli hostům síly, na jejich kopačky se častěji vkrádala nepřesnost a chyběla také bojovnost, což bylo až zarážející, protože takhle se zkrátka o záchranu nehraje. Naděje Velkého Března na bodový zisk ale dlouho držel skvěle chytající brankář Jiří Onderka, který chvílemi doslova čaroval. Nakonec ale přeci jen musel kapitulovat a jeho tým tak dál zůstává na posledním místě tabulky.

Celé utkání se hrálo v duchu FAIR PLAY, rozhodčí utkání odřídili bez chyb a domácí se nakonec zaslouženě radovali z nejtěsnějšího vítězství 1:0. V hodnocení nesmíme zapomenout na chutnou klobásu a lidové vstupné 20 Kč. Malým mínusem bylo snad jen to, že pivo bylo pouze lahvové :-)

Čistý fotbal bude i nadále pokračovat ve svých inspekčních cestách po nižších soutěžích a budeme rádi, jestliže nám pošlete vaše tipy na zajímavá utkání.

FK Křešice - FK Jiskra Velké Březno 1:0 (0:0)
9.kolo, I. A třída skupina A, sobota 21. 10. 2017 15:30