Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 28.06.2016

Čistý fotbal sbírá podporovatele

chrastava2016.png

Naše iniciativa se šíří fotbalovou republikou a získává na svou stranu další kluby. Naposledy se k nám přidal vítěz oblastního přeboru Libereckého kraje Spartak Chrastava.

Tým, za který nastupuje například bývalý reprezentant Jiří Štajner, podporuje ideu čistého fotbalu dlouhodobě - a to už od mládežnických kategorií. V hlavách funkcionářů klubu dokonce už nějaký čas zrála myšlenka založit na podporu těchto hodnot organizované hnutí. Ve chvíli, kdy se v Chrastavě dozvěděli o Čistém fotbalu, měli jasno, že přesně to je forma, jakou by chtěli hodnoty FAIR PLAY a čistého fotbalu propagovat.

Jejich motto a zároveň vzkaz, kterým vyzývají k aktivitě proti korupci i ostatní kluby, zní; radši dávejte peníze do mládeže, než do uplácení - abychom dokázali vychovávat sebevědomou konkurenci pro EURO a MISTROVSTVÍ SVĚTA.

Vítáme tedy další tým, kterému není lhostejné, co se v českém fotbale děje. Zároveň věříme, že také v divizi, kam se právě probojoval, bude Spartak Chrastava šířit snahu o vymýcení nekalých praktik ve fotbale. I vy můžete pomoct udělat český fotbal lepším. Přidejte se k nám!