Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 28.07.2016

Čistý fotbal partnerem fotbalového kempu Marka Matějovského

marek-matejovsky_kemp_2016.png

Fotbalista pražské Sparty Marek Matějovský uspořádal v Brandýse nad Labem spolu se svým bratrem Josefem už 6. ročník fotbalového kempu. Čistý fotbal tentokrát patřil mezi partnery a mezi mladé fotbalisty šířil myšlenky FAIR PLAY.

Kemp probíhal pod kvalitním vedením sparťanských trenérů mládeže a šéftrenérem byl letos Jakub Hovorka. Základnu našli letošní účastníci v hotelu Sportcentrum, který nabídnul dokonalé zázemí včetně bazénu, tělocvičny atd. Samozřejmostí byla i zasedací místnost, ve které probíhaly přednášky, pouštěla se edukační videa i sestřihy z jednotlivých dnů fotbalového kempu.

Na pořadu byly také nejrůznější dovednostní soutěže i mimofotbalové aktivity a vrcholem byla návštěva fotbalového zápasu AC SParta Praha - Fenerbahce Istanbul.

Děti měly na kempu vytvořené takřka rodinné prostředí a srovnáním s ostatními hráči mohli nastartovat další posun ve své začínající kariéře fotbalisty. Čistý fotbal jim k tomu přispěl tím,že je seznámil s hodnotami FAIR PLAY, k čemuž je na kempu vedli také jednotliví trenéři.

Jsme rádi, že jsme mohli být partnery a součástí projektu, který podporuje ty nejmladší fotbalisty. Poděkování za celou akci patří manažerovi kempu Josefu Matějovskému i sponzorům, kterými jmenovitě byli; Agrofert, Nadační fond proti korupci, Joma, OFS Strakonice, fotbalservis.cz a Stavitelství Görner.