Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 10.11.2016

Černá listina českého fotbalu: Ivo Polák

cerna-listina_polak.png

Dnes si představíme rozhodčího, který to dotáhl dokonce až tak daleko, že má svůj vlastní fanklub. Hohužel však ne kvůli tomu, že by pískání ovládal tak mistrně, ale hlavně proto, že utkání v jeho režii jsou nezřídka nechutnými komediemi. Seznamte se s legendou; pan Ivo Polák.

Působí ve středních Čechách, kde měrou vrchovatou přispívá ke kovbojce v tamních soutěžích. A jak už jsme vás před časem informovali, z kdejakého hřiště dokáže udělat horkou půdu i pro slavný Real Madrid. Své nechutnosti se pak nestydí předvádět ani na zápasech malých fotbalistů, jak ostatně dokládá článek z roku 2007.

Svou pověst už letos šířil i na celostátní úrovni, když si povedeného "protestu" proti jeho osobě všimli na serveru iSport.cz. Hráči Staré Boleslavi a Ovčár se tehdy dohodli, že jejich vzájemné utkání, které měl řídit právě Ivo Polák, odehrají v duchu FAIR PLAY a nedají mu šanci zkazit jim zážitek z fotbalu. Povedlo se a oba týmy divákům předvedli, že myšlenky čistého fotbalu se dají prosazovat i proti zdánlivě nedotknutelným jedincům s hroší kůží. Ivo Polák je persona, která na černou listinu českého fotbalu rozhodně patří. Dokonce na ní patří tak samozřejmě, že jsme na něj skoro zapomněli :-)