Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 08.07.2022

Celoroční fotbalová akademie

lm-academy.png

Čistý fotbal už v minulosti promoval několik fotbalových kempů i akademií pro mladé fotbalisty. Tentokráte vás rádi upozorníme na celoroční fotbalovou akademii Lucie Martínkové - LM Academy.

Lucie Martínková je držitelkou trenérské licence UEFA A, má na kontě 13 titulů Mistra ligy ČR, 115 reprezentačních startů a 3x byla vyhlášena nejlepší fotbalistkou ČR. Kompletní životopis a výčet úspěchů najdete na oficiálním webu LM Academy.

Akademie nabízí fotbalové tréninky, kempy a poradenství. Vaše děti zdokonalí na trénincích ve všech fotbalových oblastech. Kepmy jsou zaměřeny na zlepšení individuálních herních činností a jsou určeny pro dívky i chlapce. V rámci individuálních konzultací vám LM Academy pomůže k dosažení vámi vytyčených cílů. Poradí v oblasti výživy, mentálního koučinku, strategie, vzdělání nebo přípravy na budoucí angažmá v českých i zahraničních klubech.

Celoročně pořádné fotbalové tréninky a kempy mají za cíl předávat bohaté zkušenosti zábavnou formou a komplexně rozvíjet hráčky/hráče ve všech oblastech fotbalu. Technika, taktika, kondice, mentální nastavení a životospráva. Tak, aby našli uplatnění v nejlepších klubech v ČR i ve světě. Zkrátka pomáhají PLNIT FOTBALOVÉ SNY.