Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 05.05.2016

Čeká Davida Limberského mistrovský odpočinek?

limbersky_fuck.png

Viktoria Plzeň oslavila v sobotu vítězným duelem proti sestupujícímu Baníku Ostrava zisk mistrovského titulu. Na hřišti u toho nechyběl ani David Limberský, který se o týden dříve na pražské Letné nevybíravým způsobem ohradil vůči sparťanským fanouškům.

Jeho gesto doslova obletělo fotbalovou republiku; obouruč zvednuté prostředníčky směrem k tribunám mu ale navíc vynesly také pozvánku na jednání disciplinární komise. Jenže zcela nepochopitelně ne hned v týdnu po inkriminovaném zápase na Letné, ale na dnešek (čtvrtek 5. 5. 2016). Během důležitého zápasu s Ostravou tak David Limberský nechyběl v sestavě plzeňské Viktorie a mistrovské oslavy si mohl vychutnat hezky nerušeně - naplno. Tak, jak to má rád.

Teď už může v klidu vyhlížet, jaký trest mu disciplinární komise nakonec udělí. U toho nejdůležitějšího totiž byl a protáhnout si mistrovské oslavy o nějaký ten den by známé firmě určitě nebylo proti srsti. Obzvláště, pokud by se nemusel připravovat na zápas, protože by byl v trestu.

A my můžeme jen dumat, co vedlo disciplinární komisi k tomu, že tenhle prohřešek řešila s týdenním odkladem. Ještě před vynesením rozsudku se nám ale na mysl vkrádá známé přísloví o vlku, co se nažral a o kozách, co zůstaly celé. Jak to vidíte vy?