Setkali jste se s korupčním jednáním?
Aktuality | 22.09.2016

Černá listina českého fotbalu: Jindřich Svoboda

cerna-listina_jindrich-svoboda.png

Minulý týden jsme vás seznámili s naším záměrem založit Černou listinu českého fotbalu. V ní hodláme nesmazatelně zaznamenávat ty nejhorší prohřešky proti fotbalu a FAIR PLAY. Dnes vás seznámíme s prvním členem tohoto ostudného klubu. Seznamte se, rozhodčí Jindřich Svoboda.

Tenhle sudí už je ve středočeském kraji tak trochu legendou. Bohužel v tom negativním smyslu slova. Vyhlášený dirigent, který dokáže zahrát podle jakýchkoli notiček (většinou těch falešných) chtěl naposledy koncertovat v zápase čáslavské rezervy proti Libiši (středočeský krajský přebor). Jenže tentokrát mu jeho snažení nebylo nic platné. Domácí Čáslav B dokázala i přes jeho viditelnou nepřízeň utkání zvládnout a zvítězit 2:0. Fotbal si tak připsal jedno malé vítězství.

My "oceňujeme" stabilní výkony rozhodčího Svobody a umisťujeme ho, jako prvního člena, na Černou listinu českého fotbalu. Máte s tímhle sudím nějaké zkušenosti? Souhlasíte s jeho zařazením na Černou listinu českého fotbalu? Napište nám na e-mail info@cistyfotbal.cz nebo na náš facebookový profil.